Hakkımızda


Hakkımızda

 

 

            Bir tatil yapmak için seçtiğiniz yer adına, o yörenin her şeyini önceden ve detaylı bir şekilde bilmek güzel olmaz mıydı? Sizlere bu imkanı sunmak ve gideceğiniz yer hakkında en doğru ve gerçekçi bilgileri aktarmak için yola çıktım. Ben Türkiye'nin her noktasını gezmiş ve köşe bucak dolaşarak birçok bilgiye ulaşmış biri olarak sizlere bu site üzerinden tüm bildiklerimi aktaracağım.

 

            Bildiğiniz üzere ben Abbas ismiyle bilinirim ama sadece o kadardır. Benim hakkımda geri kalan hiçbir şeyi bilemezsiniz :) Aslında çok ünlü biriyim. Yazarlar, ressamlar, sanatçılar, siyasiler, gurmeler ile birlikte diğer tüm camialardan herkes beni bilir. Adıma şiirler, şarkılar, türküler, romanlar yazıldı. Fakat ben her zaman halkın içinde olmayı tercih ettim. Yolcudur Abbas sözünden çıkılarak sizin de anlayacağınız gibi bütün ömrüm yollarda geçti. Gezmediğim, gitmediğim yer kalmadı. Şimdi bunları sizlere aktarmak, gezdiğim, gördüğüm yerleri sizlere sunmak ve neler yedim içtim her birini detaylıca anlatmak istiyorum. O yüzden hadi, hiç durmadan sitemi ziyaret ederek zengin bir kültürün içerisine adım atın.

 

 Bilinçli Bir Tatil

 

            Bu siteyi kurdum çünkü sizlerin iş ya da tatil amacı ile çıktığınız tüm yolculuklar esnasında, gittiğiniz yer ile ilgili bütün konaklama alanlarını, en lezzetli yiyecekleri nerede bulabileceğinizi ve gezip görülmesi gereken tüm tarihi, kültürel ve cennet vari doğa yerlerini görmenizde sizlere destek olmayı umut ediyorum. Gitmek istediğiniz herhangi bir yer adına sitem üzerinden o yerle ilgili bütün detayları alarak, bilgi amaçlı en doğru paylaşımlara ulaşabilir ve bu sayede zaman kaybetmeden daha fazla yeri gezme ve daha çok şey yapma imkanı yakalarsınız. Ülkenin dört bir köşesini benimle birlikte dolaşabilir ve varmak istediğiniz yere geldiğiniz zaman hiç zorlanmadan site üzerinden en yeni bilgileri alarak kısa sürede çok fazla yer gezme olanağına ulaşabilirsiniz. Ben gittiğiniz her yerde, en geniş dünyamla sizinle birlikteyim. Bulunduğunuz yöre ile ilgili öğrenmek istediği gezilecek bir yer ya da bir lezzet durağı mı aradınız, hemen siteye girin ve kolay bir şekilde en detaylı bilgilere ulaşın.

 

 Siteyi Kolayca Kullanabilirsiniz

 

            Bu siteyi gittiğiniz yer için gezip görmek amaçlı tatil ya da iş amacıyla kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaptıktan sonra istediğiniz bir yeri seçerek, alt kısmına o yerle ilgili eklediğim ve paylaştığım bütün tecrübelerimi görmektir. İlk olarak ne yapmamız gerekiyor, en iyi konaklama yerleri neresi, daha sonra nereleri gezmeyi unutmamalısınız ve en lezzetli yiyeceklere nereden ulaşabilirsiniz tüm bunları detaylı olarak seçtiğiniz yerin alt bölümünde bulabilirsiniz. Ülkenin her köşesine dair tarihi alanlar, kültürel miraslar ve en güzel sahil bölgeleri için tüm bu harika yerlere sizlerle beraber geleceğim. Artık eskisi gibi tek başına dolaşarak seyahat etmekten vazgeçtim. Bunun yerine sizler ile birlikte yüzümde hoş bir gülümseme ile ve anın tadını en iyi şekilde çıkarma fırsatlarını, sizleri de yanıma alarak yapacağım.

 

            Hayatta her şey anlardan ibarettir ve yaşadığınız en güzel anların kıymetini bilerek geçirin ki, ileride bu zamanları en güzel şekilde hatırlayarak, pişmanlık yerine keyif içerisinde ne güzel zamanlardı diyebilin. O yüzden bizim hakkımızda olan tüm bilgileri siteye giriş yaparak öğrenin ve yola çıkarken, benden alacağınız bilgiler eşliğinde çok daha dolu ve eğlenceli bir zaman yaşayın. Ben Abbas olarak yola zaten çıkmaya hazırım, siz de eğer keşiflerle bezenmiş ve bir o kadar da eğlenceli bir maceraya hazırsanız hadi, hemen yola çıkalım.