Kurumsal Üyelik


Kurumsal Üyelik

Kurumsal üyelik ile tesisinizin tüm fotoğraflarını ekleyebilir, istediğiniz kategoriye ilanınızı verebilir, ilan detaylarınızın içeriğinde arzu ettiğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.
İlanlarınızdan daha çok verim alabilmek için  https://www.abbasyolcu.com/doping-hizmetleri
Link’ini inceleyip, eklemiş olduğunuz ilanınıza doping satın alıp daha çok hedef kitleye kısa zaman içerisinde ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.
 
Kurumsal üyelikte www.abbasyolcu.com'un bireysel üyeleri ile mesajlaşabilir, arzu ederseniz ilanı tüm detaylarıyla istediğiniz kişilerle veya sosyal mecralarda paylaşım yapabilirsiniz. Kurumsal üyeliğiniz sayesinde sizlere özel avantajlardan faydalanabilirsiniz,Kurumsal üyeliğiniz sayesinde daha fazla ilan ekleyebilir daha fazla ilanlarınıza fotoğraf yükleyebilirsiniz.
 
Eklemiş olduğunuz ilanı özelliklerine göre kullanıcıların sizinle irtibata geçmesini veya sadece mesaj yolu ile size ulaşmasını sağlayabilirsiniz, bu lider portal özelliklerini kullanmak için:
Kurumsal üye olabilmek için https://www.abbasyolcu.com/uye/firma/
Kurumsal üye girişi yapmak için https://www.abbasyolcu.com/uye/giris/
Yukarıdaki adresler üzerinden bağlantıları tıklayarak veya bağlantı linklerini kopyalayarak internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazmanız dahilinde direk ulaşabilirsiniz.

Üye profillerinin ve ilanların içerik bilgilerinden, ilanlarından, kişisel bilgilerinden, telefon numaralarından, e-mail adreslerinden v.b. bütün sebeplerden dolayı kaynaklanan hatalar yanlış yazışmalar ve mükerrer bilgilerin yer alması kopyalanması, meteryallerin tamamen izinsiz olarak kullanılmasından ve www.abbasyolcu.com içeriğinde doğabilecek bundan kaynaklı olarak oluşabilecek hata, kusur, problem ve yanlışlıklardan dolayı hiçbir şekilde yargılanamaz ve maddi manevi olarak dahil olmak üzere hiçbir şekilde www.abbasyolcu.com sorumlu olmayacağını sorunluluğun tamamen üye’ye ait olduğunu ve hiçbir sebepten dolayı www.abbasyolcu.com ‘un suçlanamayacağını ve tamamen üyenin sorumlu olduğunu üye ve www.abbasyolcu.com kabul ve taahhüt etmiş sayılır.