Bölge Seçimi

Fiyat Aralığı

HEMEN ARA
Sıralama:

Otel

İstanbul

09.08.2017 13:49:43
İstanbul 

            İstanbul'da çok sayıda otel yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük şehirlerinden olan İstanbul, her yıl çok sayıda yerli ya da yabancı misafir ağırlamaktadır. Konaklama açısından tercih edilebilecek otel seçeneği oldukça fazladır. Özellikleriyle ve fiyat değerleriyle birbirlerinden farklılaşan İstanbul’daki oteller İstanbul'un değişik illerinde yer almaktadır. Konforuna ve rahatlığına düşkün olan bireyler genellikle beş yıldızlı otelleri tercih etmektedir.

 

 İstanbul'un Beş Yıldızlı Otelleri

 

            İstanbul'un beş yıldızlı otellerinde; Hilton, The Sofa, Pera Palaca, Mövenpick ya da W Hotel gibi oteller yer almaktadır. Bütün bu otellerin ortak özelliği, beş yıldızlı olmalarıdır. Hizmette kalite oldukça yüksektir. Müşterilerin rahat edebilmesi adına otellerde pek çok özellik bulunmaktadır. Restoranlar, sağlık kulüpleri, aktiviteler, yüksek hızlı internet erişimi bu otellerin en belirgin özelliklerindendir. Mövenpick Hotel, World Travel Awards tarafından çoğu kez Avrupa'nın en iyi iş oteli seçilmiştir.

 

            Şık ve modern tarzı, kusursuz hizmetleriyle ödüle layık görülen bu otel, ziyaretçilerin gözde otelleri arasında yer alır. İstanbul'da bulunan bu otel hem tatil hem de iş seyahati yapacak olanlar için idealdir. Otelde ileri derecede teknolojik özellikler ve benzeri olmayan gastronomik özel lezzetler yer alır. İstanbul'un heyecan verici noktasında bulunan bu otel konumuyla da göz doldurur. Hangi beş yıldızlı oteli tercih ederseniz edin, diğer otellere göre rahat etme düzeyiniz çok daha yüksek olur.

 

 İstanbul'da Uygun Oteller

 

            İstanbul'da beş yıldızlı otellerin dışında, uygun fiyatlı oteller de bulunmaktadır. Sirkeci Emek Hotel, Second Home Hotel, Han Hotel Airport North ve Levent Hotel İstanbul'da yer alan uygun fiyatlı otellerdendir. Bu otellerin hizmetlerinde sadece konaklamaya dair hizmet bulabilirsiniz. Bir de otellerin internet erişimlerinden faydalanabilirsiniz. Ucuz fiyatlı ekonomik otellerde lüks özelliklere pek rastlayamazsınız. Daha uygun fiyata konaklama yapabilirsiniz.

 

 İstanbul Lüks Otellerin Özellikleri

 

            İstanbul'da yer alan beş yıldızlı, dört yıldızlı ya da üç yıldızlı otellerde yemek, aktivite, toplantı salonu, spa gibi özellikler yer alabilmektedir. Standart otellere göre daha yüksek kalitede hizmet veren bu oteller, fiyat açısından pansiyonlara göre pahalıdır. İmkan olarak daha çok özelliği bulunan lüks oteller, konaklayıcıların bir numaralı tercihidir. Rahatına düşkün bireyler ucuz otellerde konaklamak yerine, lüks ve kaliteli otellerde konaklamayı tercih etmektedir. Bu nedenle eğer bütçeniz varsa, kesinlikle konaklama için lüks otelleri tercih etmelisiniz.

 

            Lüks otellerde spa ve masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bazı otellerde hamam ve buhar odası seçenekleri de yer alır. Lüks otellerdeki internet hızınız da yüksektir. Bütçenize göre bir İstanbul oteli tercih edebilirsiniz.

 


Yazar: Abbas Yolcu

YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapın veya kayıt olun.