GİZLİLİK VE KULLANIM


Sıkça Sorulan Sorular

-NASIL ÜYE OLABİLİRİM ?
 
www.abbasyolcu.com’da iki çeşit üyeli sistemi bulunmaktadır.
Bireysel üye ve Kurumsal üye olarak ikiye ayrılmaktadır.
Bireysel üye olabilmek için https://www.abbasyolcu.com/uye/bireysel/
Kurumsal üye olabilmek için https://www.abbasyolcu.com/uye/firma/
Yukarıda belirtilen link’i tıklayarak sizden istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmesinden sonra editörlerimiz tarafından onaylanmasına istinaden ilanınızı sitemizde yayınlayabilirsiniz.
 
-KULLANICI BİLGİLERİMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM ?
 
Kullanıcı bilgilerinizin unutulması veya giriş yapamama durumunda
https://www.abbasyolcu.com/uye/giris/ Link’ini tıklayarak‘Şifremi Unuttum !’
bağlantısı seçildiğinde iletişim formunu doldurup bizim ile letişime geçebilir veya telefon veya e-mail adresimizden (info@abbasyolcu.com) bizlere e-mail atarak bilgilerinize tekrardan ulaşabilirsiniz.
 
-NASIL İLAN EKLEYEBİLİRİM ?
 
İlan verebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Kurumsal üye olabilmek için 
https://www.abbasyolcu.com/uye/firma/
Üye olup üyeliğiniz editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra kişisel sayfanıza giriş yapmış olacaksınız, Sağ üst köşede yer alan İlan Ekle
butonunu tıklayıp açılan sekmede ki kategori yönergelerini takip seçtikten sonra ‘DEVAM ET’ butonuna tıkladığınız zaman ilanınızı eklemek istediğiniz kategoriye ilan vermek için seçimlerinizi yapıp
içeriklerinizi doğru  bir şekilde girdikten sonra var ise fotoğraflarınızı ekleyip’ İLAN EKLEME KURALLARINI okudum ve onaylıyorum’ seçtikten sonra ‘DEVAM ET’ butonuna tıkladığınız zaman
ilanınız ilan editör ekibimiz tarafından anay sürecine girer ve onaylandıktan sonra, belirttiğiniz kategoride yayınlanmış olur.
 
-İLANIM NE ZAMAN YAYINLANMIŞ OLUR ?
 
Bilgilerini girdiğiniz ilan içeriğinde yanlış kulanım gerçekliğe aykırı bir durum ve ilan ekleme kurallarına uymayan bir durum yok ise eğer ilan editörlerimiz tarafından hemen onaylanır ve yayına alınmış olur.
 
-İLAN DETAYLARIMI NASIL GÖREBİLİRİM ?
 
İlan detaylarınızı içeriklerinizi https://www.abbasyolcu.com/uye/giris/  sekmesinden üye girişinizi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan  ‘Yönetim Paneli’ ‘ni seçip ‘ilanınız yayında’ kutucuğuna tıklamanız sonucunda görebilir veya ana sayfamızda yer alan arama butonunu kullanarak’ta kategorilerinizi seçip ilanınıza ulaşabilirsiniz.
 
-İLANLARIMI NASIL DÜZENLEYEBİLİRİM ?
 
İlanlarınız üzerinde düzenlemeler yapabilmek için https://www.abbasyolcu.com/uye/giris/  sekmesinden üye girişinizi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan  ‘Yönetim Paneli’ ‘ni seçip ‘İlan Ayarlar' kutucuğunu tıklayıp ilanınızın sağ köşesinde yer alan ‘Düzenle’ sekmesini seçip ilanınızı düzenleyebilirsiniz.İlanınızı düzenledikten sonra ilan editörlerimiz tarafından tekrar onay sürecine girmiş olacak ve onaylandıktan sonra ilanınız yayınlanacaktır.
 
-İLANIMI NASIL SİLEBİLİRİM VEYA YAYINDAN KALDIRABİLİRİM ?
 
 İlanınızı silebilmek için https://www.abbasyolcu.com/uye/giris/  sekmesinden üye girişinizi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan  ‘Yönetim Paneli’ ‘ni seçip ‘İlan Ayarlar kutucuğunu tıklayıp ilanınızın sağ köşesinde yer alan ‘Sil’ sekmesini seçip ilanınızı silebilirsiniz.
 
-İLANIM NEDEN YAYINLANMIYOR VEYA ONAYLANMADI ?
 
İlanınız içeriklerimizde belirtilen kurallara uyulmadığından dolayı size sebebini belirtilen bir mesaj atılarak onaylanmama sebebini görebilir ve mesajda belirtilen hususları düzelttikten sonra tekrar onay sürecine ekleyebilirsiniz.
 
-ÜYELİK BİLGİLERİMİ VE ÜYELİĞİMİ NASIL SİLEBİLİRİM ?
 
Üyelik bilgilerinizi ve üyeliğinizi silmek için  Üye girişinizi yaptıktan sonra https://www.abbasyolcu.com/iletisim link’ini tıklayarak iletişim formunu doldurmanıza istinaden üyelik bilgilerinizi ve üyeliğinizi üyelik editörleri tarafından talebiniz doğrultusunda silinmektedir.
 
-İLAN EKLEMEK ÜCRETLİMİDİR?
 
İlan eklemek istediğiniz kategoriye ve ilan adedine göre değişmektedir. İlanınıza fark yaratmak için seçilen doping satın alımlarınızda dopinglerimiz ücretlidir.